| Specs_Acc_Battery | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 77,4 mm x 54,5 mm x 14,3 mm |
| Ağırlık | yaklaşık 98.0g |
| Nominal Kapasite | 1400 mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃ (şarj); –20℃ ila 60℃ (boşaltma) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (için bir ay); –20℃ ila 45℃ (üç ay için); –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 500 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Patlama önleme seviyeleri | UL913 |
