| Özellikler | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 115,73 mm x 56,6 mm x 22,3 mm |
| Ağırlık | yaklaşık 160.5g |
| Nominal Kapasite | 1700 mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃(şarj); –20℃ ila 60℃(deşarj) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (için bir ay); –20℃ ila 45℃ (üç ay için); –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 400 kez |
| Patlama önleme seviyeleri | ATEX ve FM |
