| Özellikler | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 107.0*54.0*17.0(mm) |
| Ağırlık | yaklaşık 126.0g |
| Nominal Kapasite | 1700mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃(şarj) –20℃ ila 60℃(boşaltma e) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 45℃ (üç ay için) –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 400 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
