| Specs_Acc_Battery | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 114.1*55.8*25,5 (mm) |
| Ağırlık | yaklaşık 154.5g |
| Nominal Kapasite | 2400mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃(şarj) –20℃ ila 60℃(dis şarjı) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 45℃ (üç ay için) –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 500 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Patlama önleme seviyeleri | UL913, CQST |
