| Özellikler | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 114.33*56.21*25.48(mm) |
| Ağırlık | yaklaşık 150g |
| Nominal Kapasite | 2500mAh |
| Nominal Voltaj | 7,4V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃(şarj) –20℃ ila 60℃(dischar ge) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 45℃ (üç ay için) –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 500 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
