| Özellikler | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 120.8*58*28,3(mm) |
| Ağırlık | 216.0g civarında |
| Nominal Kapasite | 2400mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~45℃(şarj) -30~50℃(deşarj) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 45℃ (üç ay için) ) –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 300 kez | td>
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Patlama önleme seviyeleri | CQST |
