| Özellikler | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 106.4*56.3*22,8(mm) |
| Ağırlık | yaklaşık 145g |
| Nominal Kapasite | 2500mAh |
| Nominal Gerilim | 7,4V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃(şarj) -30~60℃(deşarj) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 45℃ (üç için ay) –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 300 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
