| Özellikler | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 120.8*48.3*13.1 |
| Ağırlık | yaklaşık 95g |
| Nominal Kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 7,7V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃ (şarj) –20℃ ila 60℃ (deşarj) |
| Depolama Sıcaklığı | Üç ay içinde:-20~45℃ Üç aydan fazla:25±3℃ |
| Pil Ömrü | 500 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
