| Specs_Acc_Battery | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 137.7*74.5*18.1 |
| Ağırlık | 121g hakkında |
| Nominal Kapasite | 2400mAh |
| Nominal Gerilim | 7,7V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃ (şarj) –20℃ ila 60℃ (deşarj ) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 45 ℃ (üç ay için) –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 500 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
