| Specs_Acc_Battery | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 71.4*59.9*13(mm) |
| Ağırlık | yaklaşık 69g |
| Nominal Kapasite | 3500mAh |
| Nominal Voltaj | 3.85V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃ (şarj) –20℃ ila 60℃ (deşarj e) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 35℃ (üç ay için) -20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 500 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
