| Özellikler | |
| Boyutlar(Y×G×D) mm | 137,7*74.5*20.5 |
| Ağırlık | yaklaşık 162 g |
| Nominal Kapasite | 3500mAh |
| Nominal Voltaj | 7,7V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ ila 45℃ (şarj) –20℃ ila 60℃ (deşarj) |
| Depolama Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ (bir ay için) –20℃ ila 45℃ ( üç ay için) –20℃ ila 25℃ (bir yıl için) |
| Pil Ömrü | 500 kez |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
