| Specs_Acc_Charger | |
| Dimensions | 77.0 x 76.6 x 46.0(mm) |
| Weight | about 70 g |
| Charger Type | normal |
| Max. Charging Current | 2000mA |
| NO. of Porckets | 1 |
| Input | 12VDC/1A |
| Operating Temperature | 0~45℃ |
| Certification | CE |
| Specs_Acc_Charger | |
| Dimensions | 77.0 x 76.6 x 46.0(mm) |
| Weight | about 70 g |
| Charger Type | normal |
| Max. Charging Current | 2000mA |
| NO. of Porckets | 1 |
| Input | 12VDC/1A |
| Operating Temperature | 0~45℃ |
| Certification | CE |