| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 350g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | hiçbiri |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 16 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -66±3dB@ 1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 1 W (nominal); 1,5 W (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 2* 8Ω±15%@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 94±3dB@1kHz 1w/10cm |
| IP Derecelendirmesi | yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
