| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 16g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | yok |
| VOX | yok |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 3,5mm |
| Hoparlör Gücü | 50 mW (nominal); 100 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 150Ω±%[email protected] |
| Hoparlör Frekans Yanıtı | 115±3dB@1kHz, 50mw'de |
| IP Derecelendirmesi | hiçbiri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
