| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 55g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | yok |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 16 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -45±3dB@ 1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 50 mW (nominal); 100 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 150 Ω±15% @ 1 kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 115±3 dB @ 1 kHz, 50 mW'da |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
| Çalışma Sıcaklığı | –20℃ ila 60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | –40℃ 85℃'ye kadar |
