| Ses | |
| Ağırlık | yaklaşık 35g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | hiçbiri |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@1kHz 2.0V 2.2KΩ;0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 10 mW (nominal); 30 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 32Ω±%15@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 0.179V'de 100±3dB@1kHz |
| IP Derecelendirmesi | hiçbiri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
