| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 16g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | yok |
| VOX | yok |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 3,5mm |
| Hoparlör Gücü | 10 mW (nominal); 20 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 32Ω±%15@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 110±3dB@1kHz 0.179v'de |
| IP Derecelendirmesi | hiçbiri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
| Not | PTT&MIC denetleyici kablosu gereklidir |
