| Ses | |
| Ağırlık | yaklaşık 28g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | yok |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@1kHz 3.0V 2.2KΩ; 0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 5 mW (nominal) 10 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 32Ω±15%@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 112±4dB@1kHz at1mW |
| IP Derecelendirmesi | hiçbiri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
