| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 20g |
| Renk | siyah |
| Acil Durum Anahtarı | yok |
| Bağlayıcı | 3,5mm |
| Hoparlör Gücü | 10 mW (nominal); 300 mW (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 90Ω±15%@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 117±3dB@1kHz, 10mw'de |
| IP Derecelendirmesi | none |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
| Not | PTT&MIC denetleyici kablosu gereklidir |
