| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 85 g |
| Renk | bej |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | hiçbiri |
| Acil Durum Anahtarı | none |
| Mikrofon Hassasiyeti | -32±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| IP Derecelendirmesi | none |
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20~65℃ |
| Specs_Acc_Audio | |
| Ağırlık | yaklaşık 85 g |
| Renk | bej |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| VOX | hiçbiri |
| Acil Durum Anahtarı | none |
| Mikrofon Hassasiyeti | -32±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| IP Derecelendirmesi | none |
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20~65℃ |