| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 86,3* 62,1* 43,8 mm |
| Ağırlık | yaklaşık 200g |
| Renk | siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | mevcut |
| Bağlayıcı | 16 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 1 W (anma); 2 W (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 20Ω±%15@1kHz |
| Hoparlör Frekans Tepkisi | 80±3 dB @ 1 kHz 1 W/50 cm |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Patlama önleme seviyeleri | td>IIB sınıfı patlamaya dayanıklı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~50℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
