| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 86,3* 62,1* 43,8 mm |
| Ağırlık | 180g hakkında |
| Renk | kırmızı & siyah |
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | mevcut |
| Bağlayıcı | 16 pinli konnektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -42±3dB@1kHz 3.0V 2.2K,0dB =1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 1 W (nominal); 2 W (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 20Ω±%[email protected] |
| Hoparlör Frekans Yanıtı | 93±3dB@1kHz 1w/30cm |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Patlama önleme seviyeleri | Ia IIC patlamaya dayanıklı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~55℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ | tr>
