| Specs_Acc_Audio | |
| Boyutlar | 81,5* 58,5* 43,0mm |
| Ağırlık | 190g hakkında |
| Renk | siyah ve gri | tr>
| PTT Anahtarı | mevcut |
| Acil Durum Anahtarı | mevcut |
| Aksesuar Arayüzü | 3,5mm |
| Bağlayıcı | 20 pinli konektör |
| Mikrofon Hassasiyeti | -45±3dB@1kHz 3.0V 2,2 K;0dB=1V/Pa |
| Hoparlör Gücü | 2 W (nominal); 3 W (maks.) |
| Hoparlör Empedansı | 16Ω±%15@2kHz |
| Hoparlör Frekans Yanıtı | 95±3dB@1kHz 5,66V@30cm |
| IP Derecesi | IP67 (aksesuar jakı kapağı kapalıyken) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85℃ |
