TK-2000T2 VHF FM Taşınabilir Telsiz
Diğer ürün çeşitlerimiz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
Temel Özellikler
| Frekans Aralığı: 136-174 MHz |
| 16 Kanal |
| 5 Watt RF Çıkışı |
| 10 seviyeli dahili VOX İşlevi |
| QT ve DQT Sinyalleşmesi |
| KRA-22M2 Anten, KNB-63L Li-Ion Pil ve KSC-35ST Hızlı Pil Şarj Cihazı ile birlikte verilir |
| Not - herhangi bir ses karıştırıcı işlevi içermez, bu da karıştırıcıların yasaklandığı yerlerde kullanım için ideal hale getirir |
| Not - KSC-356 6 yollu şarj aleti kullanılıyorsa, önce kemer klipsini çıkarın |
Tedarik Edilir
| Anten | Evet, KRA-22M2 (162-174 MHz) |
| pil | Evet, KNB-63L |
| Kemer tokası | Evet |
| şarj aleti | Evet, KSC-35ST |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İtalyanca, Portekizce, Türkçe ve Yunanca |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
| 3 renkli LED (Kırmızı, Turuncu, Yeşil) | Evet |
| Pil Tasarrufu Modu | Evet |
| Pil Durumu Göstergesi | Evet |
| Meşgul Kanal Kilitleme | Evet |
| Kompakt tasarım | Evet |
| Bükülmüş Ses | Evet |
| DTMF İşlevi | Evet |
| Geliştirilmiş Kenwood Ses | Evet |
| Dahili VOX Hazır | Evet |
| Kenwood ESN (Elektronik Seri Numarası) | Evet |
| Çoklu Tarama İşlevi | Evet |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 1 Programlanabilir Fonksiyon Tuşu |
| QT (CTCSS) / DQT (dijital) | Evet |
| Etrafında konuş | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| VOX | Ayarlanabilir 10 seviye artı "Kapalı" |
| Windows PC Programlama ve Ayarlama | Evet |
| Kablolu Klonlama İşlevi | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| R TTE: | Evet, EN 300 086, 300 219, 301 489 |
| AB Güvenliği: EN60065, 60950-1, 60215 | Evet |
| Fabrika Kalite Belgesi ve Yeri | ISO 9001: Şangay'da imal edildi |
| AB'de kullanım için | Evet |
| IP54 | Evet |
| Ölçüm - ÇED Standartları | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F / G | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans aralığı | 136 - 174 MHz |
| Kanal Sayısı | 16 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 30 MHz |
| Kanal Aralığı - Analog - Geniş / Orta / Dar | 25 kHz / 20 kHz / 12.5 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Pil ömrü | KNB-63L ile: 9 saat - 5-5-90 görev döngüsü, pil tasarrufu kapalı |
| Batarya voltajı | 7.5 V DC ±% 20 |
| Frekans Kararlılığı | ± 5 ppm (-20 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20 ° C ila +60 ° C arası |
| PLL Kanal Adımları | 5.0 kHz / 6.25 kHz |
| boyutlar | KNB-63L ile radyo: G x Y x D - 54 x 113 x 24.9 mm Projeksiyonlar dahil değil |
| Ağırlık (net) | Sadece radyo: 130 g KNB-63L ile: 203 g |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | 25 kHz'de 70 dB 20 kHz'de 70 dB 12.5 kHz'de 60dB |
| Ses çıkışı | 500 mW |
| intermodülasyon | 65dB |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 25 kHz'de 0.28 μV 20 kHz'de 0.28 μV 12.5 kHz'de 0.35 μV |
| Hassasiyet - EN 20 dB SINAD | 25 kHz'de 0.35 μV 20 kHz'de 0.35 μV 12.5 kHz'de 0.45 μV |
| Sahte Yanıt Reddi (Analog) | 70 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı (Yüksek / Düşük) | 5 W / 1 W |
| FM Gürültüsü (ÇED) | 25 kHz'de 45 dB 20 kHz'de 45 dB 12.5 kHz'de 40 dB |
| Mikrofon Empedansı | 1800 Ohm |
| Modülasyon Bozulması | % 5'den az |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |
