TM-V71E EchoLink İşlevselliğine Sahip VHF - UHF FM Mobil Telsiz Alıcısı
Diğer ürün çeşitlerimiz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
Temel Özellikler
| Frekans Kapsamı: 144-146 ve 430-440 MHz TX, 118-524 ve 800-1000 MHz RX |
| 50 Watt RF Çıkışı |
| 6 haneli alfa etiketlemeyle birlikte 1010 Hafıza Kanalları |
| 10 Dedicated Memories ile Dahili EchoLink İşlevsellik |
| 2 Renkli Ekranlı Ters Alabilir Kafa Ünitesi (Sarı veya Yeşil) |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Hollandaca |
| Mikrofon | Evet, 16 tuşlu tuş takımlı MC-59 |
| Mikrofon Askısı | Evet |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
Amatör Radyo Genel Özellikleri
| 1750 Hz Ton Seri Sekmesi İşlevi. | Evet |
| 5 Programlanabilir Çalışma Profili (PM İşlevi) | Evet |
| Hava Bandı üzerinde 8.33KHz aralık | Evet |
| Gelişmiş Kesişim Noktası (VHF ve UHF) | Evet |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Otomatik Tekrarlayıcı Ofset (VHF) | Evet |
| Otomatik Simpleks Checker | Evet |
| Vites Değiştirme İşlevi | Evet |
| Kanal Ekran Modu | Evet |
| COM Bağlantı Noktası - 8-pin Mini-DIN | Evet |
| CTCSS Kodlayıcı / Kod Çözücü | Evet, Tonlu Tarama fonksiyonlu 42 EAI Zil Sesleri |
| Harici TNC için Veri Bağlantısı | Evet |
| DCS Kodlayıcı / Kod Çözücü | Evet, Tonlu Tarama fonksiyonlu 104 Zil Sesi |
| DTMF Enkoder | Evet |
| DTMF Bellek | Evet |
| DTMF Mikrofonu | Evet |
| ECHOLINK Bellek Çevirici Kanalları | Evet |
| Düğüm Terminali Çalışması için ECHOLINK Sysop Modu | Evet |
| Tam çift bantlı çalışma: V + V / V + U / U + U | Evet |
| Tersinir Ön Panel | Evet |
| Tuş Bip Açık / Kapalı | Evet |
| Tuş kilidi | Evet |
| Büyük Amber veya Yeşil Renkli Arkadan Aydınlatmalı LCD Ekran | Evet |
| Bellek Kanalı Kilitleme | Evet |
| Alfa etiketlemeli hafıza kanalı | 1010 Bellek Kanalları |
| Bireysel kurulum için menü sistemi | Evet |
| Mikrofon Soketi | RJ-45 |
| MR-Shift | Evet |
| Çoklu Tarama İşlevleri | Evet |
| Sessiz İşlev | Evet |
| PC Programlanabilir Anılar | Evet |
| Açılış Mesajı | Evet |
| Açılış Parolası Koruması | Evet |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | Evet |
| Ters Reprodör Denetleyicisi | Evet |
| Eş zamanlı 2 frekanslı RX | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| Otomatik Dimmerli Değişken LCD Parlaklık | Evet |
| Geniş / Dar Sapma Seçimi | Evet |
Amatör Mobil Özellikler
| RF Çıkış Gücü - Yüksek (VHF - UHF) | 50/50 W |
| RF Çıkış Gücü (yaklaşık) - Orta | 10 W |
| RF Çıkış Gücü (yaklaşık) - Düşük | 5 W |
| TX Frekans Kapsamı - VHF | 144 MHz ila 146 MHz |
| TX Frekans Kapsamı - UHF | 430 - 440 MHz |
| RX Frekans Kapsamı - VHF | 118 - 524 MHz |
| RX Frekans Kapsamı - UHF | 800 MHz ila 1300 MHz |
| Verici Sahte Radyasyon | -60 dB'den az |
| Verici Modülasyonu | Reaktans Modülasyonu |
| Verici Modülasyon Bozulması | % 3'den az (300 Hz - 3 kHz) |
| Verici Maksimum Frekans Sapması - Geniş | ± 5 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Ağırlık | 1,5 kg (yaklaşık) |
| Akım Boşaltma - RX | 1,2 A'dan az |
| Akım Boşaltımı - TX | 13 A'den (Yüksek Gç) az, 5 A'dan (Düşük Gçte) |
| Frekans Kararlılığı | ± 5 ppm (-10 ° C ila +50 ° C) |
| Mikrofon Empedansı | 600 Ohm |
| Modlar - F3E (FM), F2D | Evet |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20 ° C ila +60 ° C arası |
| Güç Gereksinimi - 13,8 V DC ± 15% | Evet |
| Alıcı Devresi | Çift Süper Heterodyne |
| Alıcı Ara Frekans - 1. IF | "A" bandı / "B" bandı = 45.05 / 49.95 MHz |
| Alıcı Ara Frekans - 2. IF | "A" bandı / "B" bandı = 455/450 kHz |
| Alıcı Seçiciliği | -6 kHz'de 11 kHz'den fazla, -50 dB'de 30 kHz'den az |
| Alıcı Duyarlılığı | 12 dB SINAD'ta (VHF - UHF) 0,16 μV'den az |
| Alıcı Susturma Hassasiyeti | 0,1 μV'den düşük |
Seçenekler
| TNC ile Uzaktan Kafa Ünitesi | Evet, RC-D710 Ana ünite - TM-D710E ile birlikte verilir. Paket veri / APRS işlevselliği için TNC'yi ekler. |
| Ses Kılavuzu ve Depolama Modülü | Evet |
