TK-3401DT PMR446 - dPMR446 Dijital - FM Taşınabilir Telsiz
Diğer ürün çeşitlerimiz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
Temel Özellikler
| Oldukça başarılı olan TK-3301T modelinin yerini alıyor |
| Hem Dijital hem de Analog FM modlarında PMR446 Lisanssız Servis'de çalışır. dPMR modu, ETSI TS 102 490 Standardı'na uygundur |
| 8 Analog PMR446 Frekans artı 16 dPMR446 Dijital Frekans ile önceden programlanmış 32 Kanal |
| Natural Sounding Digital Voice için AMBE + 2 Vokoder |
| QT / DQT Sinyalleşme Biçimleri |
| Dahili Ses Şifreleyici |
| "Endüstriyel Mukavemet" İnşaatı, ABD MIL-STD Spesifikasyonu 810G ve IP54 / 55'e |
| KSC-35S Şarj Aleti, KNB-45L Li-Ion Pil, KBH-10 Kemer Klipsi ve Kullanıcı Kılavuzu (İngilizce) ile birlikte verilir |
PMR Genel Özellikleri
| 4 renkli LED (Kırmızı, Turuncu, Yeşil, Mavi) | Evet |
| Hepsi Bir Arada Paket | Evet |
| "Tüm Reset" fonksiyonu | Evet, tüm kanalları varsayılan frekanslarına geri yükler, ayrıca Tonlar, VOX ve tuşları varsayılan işlevlerine geri yükler |
| Pil Tasarrufu Modu | Evet |
| Çağrı Uyarısı | Evet |
| Kompakt tasarım | Evet |
| Bükülmüş Ses | Evet |
| Kullanım Kolaylığı | Evet |
| Geliştirilmiş Kenwood Ses | Evet |
| Dahili VOX Hazır | Evet |
| Kenwood ESN (Elektronik Seri Numarası) | Evet |
| Tuş kilidi | Evet |
| Düşük Pil Uyarısı | Evet |
| Monitör Düğmesi | Evet |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 2 Programlanabilir Fonksiyon Tuşu |
| QT (CTCSS) / DQT (dijital) | Evet |
| taramak | Evet |
| Seçilebilir Mikrofon Kazancı | Evet |
| Sesli Duyuru | Evet |
| Ses Ters Çevirme Karıştırıcı | Evet |
| VOX | 10 seviyeli Hassasiyet Ayarı ile Dahili VOX |
| Windows PC Programlama ve Ayarlama | Evet |
PMR Yapı Özellikleri
| Diğer PMR446 markalarıyla uyumludur | Evet |
Seçenekler
| İsteğe Bağlı Pil Paketleri Seçimi | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| AB'de kullanım için | Evet |
| IP54 | Evet |
| IP55 | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F / G | Evet |
Teknik özellikler
| Kanal Sayısı | 32 |
| Bölgeler Sayısı | 2 |
| Kanal Aralığı - Analog | 12.5 kHz |
| Kanal Aralığı - Dijital | 6.25 kHz |
| Pil ömrü | KNB-45L ile: 18 saat - pil tasarrufu AÇIK 14 saat - pil kapalı KAPALI - 5-5-90 görev döngüsü |
| Frekans Kararlılığı | ± 1 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma gerilimi | 7.5 V DC ±% 20 |
| boyutlar | KNB-45L ile: G x Y x D 54 x 122 x 35.5mm |
| Ağırlık (net) | KNB-45L ile: 280g |
Alıcı Spesifikasyonları
| Ses çıkışı | Yeni BTL Amplifikatöründen% 10'dan daha az bozulma ile 1.0 W |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 0.5 W (PMR446 standardı) |
